surowy design wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 577 zł/mkw., a także położeniem na bezpiecznym, trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 71 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Standard deweloperski. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 325 tys. złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z piwnicą. W cenie ekskluzywnego apartamentu dołączony projekt wizualizacji wykonany przez znanych i utalentowanych projektantów. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją doskonałą lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla, w pobliżu Parku Solankowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany na 2 poziomach:
KONDYGNACJA 1: łazienka + przedpokój + jadalnia + aneks kuchenny + balkon + salon
KONDYGNACJA 2: 2 pokoje sypialniane.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3949)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl