nowoczesny salon z kominkiem w luksusowym apartamencie na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 305 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 42 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 262 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: wc + przedpokój + balkon + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się nie tylko najwyższym komfortem i prestiżem, ale też nowoczesnym i efektownym oświetleniem LED-owym oraz licznymi dekoracjami. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera wyposażenie przedpokoju, kuchni, salonu, sypialni, łazienki i wc. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje bezpłatny parking. Wszyscy natomiast uciszą się z praktycznego pomieszczenia piwnicznego.

Serdecznie zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jego zakup bądź remont. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1124)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl