komfortowy, designerski salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Powierzchnia 54 metry kwadratowe, co w przeliczeniu za metr daje 5 185  złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Rynek wtórny. Cena – 280 tys.  złotych. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków.

Luksusowy apartament na sprzedaż przepięknie odremontowany. Koniec prac remontowych zaplanowano na kwiecień 2020. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + przedpokój + sypialnia + kuchnia + łazienka. Długą listę zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka znakomita lokalizacja w centrum. Wokół cisza, spokój i dużo zieleni. Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-837)

Kontakt:
e-mail: a.zasadzka@wgn.pl