przestronne i komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 944 zł/m2 oraz funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaż zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 264 500 złotych. Funkcjonalny metraż 53,5 m2, ekspozycja okien na północny wschód oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem i kompletnie odremontowanym wnętrzem. Zakres prac obejmował m.in.: wymianę instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej, drzwi wewnętrznych, wejściowych, parapetów, termy gazowej. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy wiele miejsc parkingowych pod blokiem. To znakomita lokalizacja w pobliżu centrum świetnie nadająca się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję (dochodowy wynajem). Na wyciągnięcie ręki mamy kina, galerie handlowe, szkoły, sklepy. Ciekawostką jest pobliski plac zieleni z ławkami zarezerwowany do wyłącznego korzystania przez mieszkańców.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z dwoma pomieszczeniami piwnicznymi. Luksusowy apartament na sprzedaż to odrębną własność z księgą wieczystą bez obciążeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka
– salon
– przedpokój
– 2 sypialnie
– kuchnia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-858)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl