kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Budynek oddany do użytku został w 2021 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 5 241 zł/mkw. a także położeniem na wygodnym parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 54 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 283 tys. złotych. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + przedpokój + sypialnia + pokój dzienny + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również doskonałą lokalizacją w pobliżu licznych barów, wykwintnych restauracji, przedszkoli, sklepów, kina, galerii handlowej, kawiarni, szkół, żłobka, poczty, sądu oraz pięknego parku. To wyśmienita propozycja skrojona idealnie pod potrzeby osób prowadzących aktywny tryb życia i ceniących bliskość centrum.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim przestronnym, eleganckim i nowoczesnym wnętrzem. Właścicieli aut zainteresuje duża ilość miejsc parkingowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi odrębną własność z księgą wieczystą. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-933)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl