wytworne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 335 000 złotych, 2 pokoje oraz położenie na II piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 68,6 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 883 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 9-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na północny – wschód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może niezwykle klimatycznym, kameralny, luksusowym i prestiżowym wnętrzem oraz znakomitą lokalizacją blisko centrum, szkół, sklepów, galerii handlowych. kin, piekarni etc. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do rodzin, ale też doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno dużo miejsc parkingowych wokół budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + sypialnia + garderoba + przedpokój + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży bez wyposażenia. Za dodatkową opłatą możliwość zostawienia mebli. Niniejsze ogłoszenie sprzedaży ekskluzywnego apartamentu nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-896)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl