komfortowe i nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Cena – 360 000 złotych. Powierzchnia 90 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 4 000 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i usytuowany jest na IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie umeblowany. Na 2 poziomach znajdują się:
– 3 sypialnie
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są po kapitalnym remoncie. Dodatkowo dla podwyższenia komfortu w luksusowym apartamencie na sprzedaż zainstalowano klimatyzację. Wnętrze zaprojektowane jest w nowoczesnym designie. Większość mebli wykonana pod wymiar. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy duży parking pod blokiem oraz możliwość wynajęcia miejsc garażowych.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (007-119)

Kontakt:
e-mail: m.kiernozycki@wgn.pl
tel. +48 514 036 044