stylowy pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, 5-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 171 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1905. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 64,66 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 399 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym potencjałem, gdyż świetnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z pewnym zyskiem. Możliwa rentowność ok. 5–7% w skali roku. Sprzyja temu prestiżowa lokalizacja zaledwie 10 minut spacerem od głównego dworca PKP. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle przestronne, co zawdzięcza między innymi wysokim na 3 metry sufitom. Kwestia umeblowania oraz wyposażenie do uzgodnienia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (kamery z monitoringiem + domofony). Nowi właściciele dostaną również dostęp do funkcjonalnego pomieszczenia piwnicznego, a także znajdujących się w częściach wspólnych: rowerowni i wózkowni. Właścicieli aut ucieszą liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe przy kamienicy, jak i strzeżony parking.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4553)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl