po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom najwyższy poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 4 424 zł/m2, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 47,78 m2 oraz adekwatną do standardu cenę 211 400 zł. Ponadto luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 3 pokoi, a także lokalizacją na VIII piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1983 roku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją na bezpiecznym, kameralnym i monitorowanym osiedlu., w otoczeniu zieleni. Wokół cisza i spokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– 2 pokoje
– balkon
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla młodego, pracującego małżeństwa z uczącym się dzieckiem, jak i osób starszych. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale, także inwestycyjnym, gdyż świetnie nadaje się pod późniejszy, dochodowy wynajem bądź odsprzedaż ze znacznym zyskiem. Sprzyja t emu doskonała lokalizacja w pobliżu szkół, przedszkoli, żłobków, marketów znanych sieci, dyskontów popularnych marek, sklepów, aptek, stacji benzynowej, bankomatu, obiektów sportowych, znanej galerii handlowej, poczty, a także placów zabaw.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl  /  k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu za ten luksusowy apartament. Ewentualnie pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i remont).

Oferujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu ekskluzywnego apartamentu , a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z jego weryfikacją prawną. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2518)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl