komfortowy salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom najwyższy poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 5 218 zł/m2, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 50,4 m2 oraz adekwatną do standardu cenę 263 000 zł. Ponadto luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 3 pokoi, a także lokalizacją na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku północ – wschód – zachód. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego spojrzenia swoją elegancją, prestiżem, komfortem oraz odremontowanym wnętrzem, na które składa się:
– strefa wypoczynkowa
– strefa jadalniana
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– przedpokój
– łazienka
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim nowoczesnym oświetleniem z wieloma punktami, co porządkuje niejako wnętrze na poszczególne strefy i tworzy niesamowitą atmosferę. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie wielu udogodnień, jak na przykład sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, place zabaw dla dzieci, park etc. To świetna propozycja dla osób, które szukają komfortu, nowoczesności, prestiżu i ponadczasowej stylistyki. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego ekskluzywnego apartamentu.

Gorąco zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Gwarantuję miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2621)

Kontakt:
e-mail: j.wyrwol@wgn.pl