słoneczny salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicy Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 309 000 złotych, 3 pokoje oraz położenie na X piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 61 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 066 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 12-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1980 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją kameralną lokalizacją na terenie przepięknego osiedla. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością duży parking. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– wc
– 2 pokoje
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany młodemu, pracującemu małżeństwu z uczącym się dzieckiem, jak i dla osoby starszej. Sprzyja temu znakomita lokalizacja. Na wyciągnięcie ręki wiele szkół, przedszkoli, marketów słynnych sieci, dyskontów popularnych marek, aptek, stacji benzynowych, bankomatów, obiektów sportowych, galerii handlowych, placów zabaw etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również jako zakup inwestycyjny pod późniejszy wynajem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł niedawno remont. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in.:
– instalację elektryczną
– instalację gazową
– instalację centralnego ogrzewania
– instalację wodno-kanalizacyjną
– piony.
Wyposażenie luksusowego apartamentu na sprzedaż do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2553)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl