prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Cena – 212 tys. złotych. Budynek wybudowany w 1976 roku. Wystawa okien w kierunku wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 59,25 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 3 578 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do pracujących małżeństw z uczącymi się dziećmi ceniącymi ciszę, bezpieczeństwo najbliższych, a także grono zaufanych sąsiadów. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć doskonałą lokalizację w spokojnej okolicy oraz otoczeniu elitarnej zabudowy wraz z okalającymi terenami zielonymi. Blisko do licznych sklepów, szkół, punktów usługowo-handlowych itp. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z piwnicą.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + salon + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowo dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego ekskluzywnego apartamentu. Skupujemy luksusowe apartamenty za gotówkę. Jeżeli planujesz zakup tego ekskluzywnego apartamentu z kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami drogą mejlową: r.kampczyk@wgn.pl  albo  k.badan@wgn.pl. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż poi remoncie, kiedy to wymieniono m.in. instalację elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, piony itp. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje zabudowę kuchenną + wyposażenie jak na foto + 2 szafy zabudowane + kominek w salonie etc.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę mailowy: r.kampczyk@wgn.pl  albo  k.badan@wgn.pl. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu jego oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2345)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl