słoneczny salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 235 000 złotych,a także komfortowa powierzchnia 54,75 mkw. w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1920 roku. Wszystkie 2 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północny wschód, wygodne IV piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 292 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, komfortem, prestiżem i lokalizacją w centrum miasta. Lokalizacja zapewnia też nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zainstalowanemu monitoringowi. Na zmotoryzowanych czeka przestronny parking. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– pokój
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z własną piwnica.

W pobliżu znajduje się plac zabaw, boisko sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty znanych marek, sklepy, punkty usługowe, siłownie etc. Luksusowy apartament na sprzedaż świeżo po wykończeniu. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. instalacje elektryczną, gazową, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną oraz piony.

Gwarantujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu za nowo nabywaną lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i wykończenie). Oferujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomagamy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji. Współpracując z WGN Sosnowiec / WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia – nie podpisujesz żadnych umów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (026-56)

Kontakt:
e-mail: m.kawecki@wgn.pl