przestronny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Budynek oddany do użytku został w 1980 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 3 619 zł/mkw., a także położeniem na komfortowym parterze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południowy zachód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 64,94 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 235 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w perfekcyjnej lokalizacji, wśród bogatej infrastruktury. W pobliżu:
– punkty usługowe
– sklepy
– dyskonty znanych marek
– markety
– szkoły
– przedszkola
– żłobki.
To również wymarzona lokalizacją dla amatorów aktywnego wypoczynku ze względu na obecność obiektów sportowych, parków, ścieżek rowerowych i siłowni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętym już w cenie:
– wyposażeniem kuchni
– wyposażeniem łazienki
– wyposażeniem pokoi
– opłatą za dostęp do miejsca parkingowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje też nowym domownikom wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa (monitoring, domofon). Warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży jest bezczynszowy.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym tarasem i funkcjonalnym, przynależnym pomieszczeniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie odremontowany. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2692)

Kontakt:
e-mail: contactcenter@wgn.pl