imponujące rozmachem wnętrze salonu oraz aneksu kuchennego w luksusowym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 212 000 złotych, 2 pokoje a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 45,84 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 625 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1975 roku. Ekspozycja okien na północ i południe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją lokalizacją na bezpiecznym osiedlu, w otoczeniu prestiżowej, niskiej i zadbanej zabudowy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– balkon
– salon
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia.
Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest świeżo po remoncie.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z zawartym już w cenie pomieszczeniem piwnicznym, wyposażeniem kuchni, łazienki oraz częścią umeblowania/wyposażenia. Pozostałe elementy do negocjacji ze właścicielem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym lokatorom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Gwarantuje to m.in. spokojne sąsiedztwo oraz nowy domofon. Doskonała lokalizacja to również bliskość placu zabaw, boiska sportowego, żłobka, przedszkoli, szkół, centrum handlowego, dyskontów, sklepów, punktów usługowych, siłowni, parków itp.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2703)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl