oryginalne oświetlenie w salonie ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 278 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na II piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 56,3 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 938 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1981 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją na bezpiecznym osiedlu, w otoczeniu niskiej zabudowy. Wokół bogata infrastruktura: place zabaw., obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, centra handlowe, markety, dyskonty, sklepy, punkty usługowe, siłownie, parki etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o jasnym, słonecznym i funkcjonalnie zaaranżowanym wnętrzu:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– 2 pokoje
– balkon
– przedpokój.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeszło generalny remont (m.in. wymiana instalacji elektrycznej, gazowej, wodociągowej).

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz ujętą w cenie zabudową kuchni, wyposażeniem łazienki oraz 2 szafami. Reszta wyposażenia do ustalenia indywidualnie z właścicielem. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2705)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl