kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 338 000 złotych, 4 pokoje a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 112,4 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 3 007 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południe.

Luksusowy apartament na sprzedaż utworzony z dwóch lokali, które tworzą dwa poziomy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie bezpiecznego i spokojnego osiedla wśród zieleni. Nieopodal plac zabaw, żłobek, przedszkole, szkoła, dyskont, sklepy, punkty usługowe oraz lubiany przez mieszkańców park. Wyjątkowo miłe sąsiedztwo. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– kuchnia
– łazienki
– 3 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż po kapitalny remoncie w 2017 roku, kiedy to położono nowe instalacje:
– elektryczną
– wodno-kanalizacyjną
– piony.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2740)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl