przestronny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 293 000 złotych,a także duża powierzchnia 60,4 mkw. w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1994 roku. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne IV piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 851 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją doskonałą lokalizacją na bezpiecznym osiedlu, gdzie nie dociera miejski zgiełk. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto swoim funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– balkon
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– 2 sypialnie
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży z pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może korzystną lokalizacją nieopodal licznych przedszkoli, szkół, marketów, dyskontów, sklepów, punktów usługowych etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł niedawno generalny remont, kiedy to wymieniono m.in. instalacje:
– elektryczną
– gazową
– wodno-kanalizacyjną
– piony.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się funkcjonalnym wyposażeniem kuchni, łazienki, 2 szafami zabudowanymi. Pozostałe elementy wyposażenia do negocjacji indywidualnie z właścicielem. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont).

Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2752)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl