nowoczesna kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Cena – 350 000 złotych. Wystawa okien w kierunku wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na III piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny pierwotny. Powierzchnia 52 metry kwadratowe, co w przeliczeniu za metr daje 6 731 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont, kiedy to wymienione w nim wszystkie instalacje. Dodatkowo wiele elementów wyposażenia i sprzętów jest kompletnie nowych i na gwarancji. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– taras
– sypialnia
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy, w pobliżu sklepów, punktów usługowych, centrum handlowego, szkół, przedszkoli, placów zabaw, przychodni lekarskich i parków to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Szybki dojazd do centrum Katowic (15 km).

Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (120-14216)

Kontakt:
e-mail: agent08katowice04@wgn.pl