prestiżowy pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na cztery strony świata, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, solidny budynek z 1968 roku o pięciu, a także imponująca cena 319 700 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 47,99 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 662 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją prestiżową lokalizacją, na bezpiecznym i kameralnym osiedlu w centrum miasta. Wokół liczne place zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, centra handlowe, markety, dyskonty popularnych sieci, sklepy, punkty usługowe, baseny, siłownie itp. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią przestronny, zamykany parking. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada nie tylko miłe i spokojne sąsiedztwo, ale również domofon oraz szyfrator.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– kuchnia
– spiżarnia
– łazienka
– sypialnia
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z zawartą w cenie opłatą za korzystanie z piwnicy. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zostało przepięknie odremontowane w 2019 roku. Do uzgodnienia z dotychczasowym właścicielem pozostaje kwestia pozostawienia wyposażenia.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2996)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl