elegancki pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny – wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2018, a także imponująca cena 749 700 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 9 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 74 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 131 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim prestiżem, komfortem oraz eleganckim wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym miejscem parkingowym. Do długiej listy zalet oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto dodać perfekcyjną lokalizację na bezpiecznym, monitorowanym i kameralnym osiedlu. Znajdziemy tu żłobki, przedszkola, szkół, markety, dyskonty, sklepy, punkty usługowe, basen oraz siłownie. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Odpowiada za to m.in. monitoring, domofon oraz spokojne sąsiedztwo.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– 2 sypialnie
– przedpokój
– balkon.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje wyposażenie kuchni + łazienki + pokoi.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3001)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl