przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Cena – 235 000 złotych. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 2 pokoi i usytuowany jest na VI piętrze w 9-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 50 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 4 700 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– 2 balkony.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne .

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaż są świeżo odremontowane. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesny monitoring na bloku. W celu umówienia prezentacji, proszę o kontakt mejlowy: e-mail: agent08katowice04@wgn.pl. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka znakomita lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Wokół liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkole, plac zabaw, przychodnie lekarskie oraz rozległe tereny zielone (park).

Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (120-14220)

Kontakt:
e-mail: agent08katowice04@wgn.pl