komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 369 000 zł (5 857 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2017 roku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 63 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może nowoczesnym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem oraz przynależnym ogrodem. Znajdziemy tu altanę, drewutnię oraz wyłożone kostką brukową znanej marki chodniki. Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie wyposażony:
– klatka schodowa
– korytarz
– łazienka
– 2 sypialnie
– salon
– taras
– aneks kuchenny.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie strychowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Osoby posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy na pewno duży parking przed domem. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-353)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl