widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 086 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2015. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 58 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 469 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności ciekawą lokalizacją w cichej – – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu całkowicie wyposażone. Dominuje nowoczesny design i minimalizm. Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + przedpokój + łazienkę z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie.

Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-379)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl