nowoczesne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 399 000 złotych, 3 pokoje oraz położenie na II piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 79 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 051 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2010 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym wnętrzem, przestronnością oraz prestiżem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: korytarz + garderoba + pokój dzienny + balkon + łazienka z wc + 2 pokoje. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera zabudowy stałe. Doskonała lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się nieopodal wielu sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, szkół. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-275)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl