gustownie oświetlone wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 385 tys. złotych, cztery pokoje a także położenie na czwartym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 81 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 753 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim nowoczesnym wnętrzem z oryginalnym i estetycznie zaprojektowanym oświetleniem LED-owym. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeszło 2017 roku remont. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: aneks kuchenny + wc + przedpokój + salon + łazienka + 3 sypialnie + balkon. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera: szafy w sypialniach + meble + wszystkie zabudowy stałe + szafy przedpokoju + sprzęt kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa z pewnością doskonałą lokalizacją. Nieopodal znajdziemy rozległe tereny zielone, jezioro, basen, szkoły, punkty usługowo-handlowe, markety a także pomniejsze sklepy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-272)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl