elegancki pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1978 roku o 5 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, II piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 283 000 złotych (4 991 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 56,7 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + salon + aneks kuchenny + łazienka z wc + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto swoim ogromnym potencjałem i przynależną piwnicą. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż odremontowane, kiedy to między innymi: wymieniono instalację elektryczną, pomalowano i wygipsowano ściany, położono na podłogach wysokiej jakości panele i płytki wstawiono, nowe okna PCV, wstawiono nowe drzwi wejściowe itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych i jezior. Nie brakuje tu również niezbędnej infrastruktury w postaci: szkół, punktów usługowo-handlowych, galerii handlowej, marketów, sklepów, basenu etc. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-293)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl