słoneczny i przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kraków

Apartament do sprzedaży Kraków

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Krakowie (małopolskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 580 000 złotych. Powierzchnia 85 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 6 824 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2015 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w nowoczesnym i komfortowym budynku na terenie zamkniętego osiedla w cichej i dalekiej od zgiełku okolicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się: salon + jadalnia + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się: 3 pokoje + łazienka.
Dodatkowo do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależny pomieszczenie strychowe o powierzchni ok. 20 m2, miejsce postojowe oraz komórka lokatorska.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest niezwykle jasne, przestronne i zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażeniem. Na osobną uwagę zasługuje również atrakcyjna lokalizacja nieopodal szkoły, przedszkola oraz centrum sportowego. Warto zaznaczyć, że w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zainstalowana jest rekuperacja.

Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zakup luksusowego apartamentu. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1650)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
tel. +48 570 927 907