nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kraków

Apartament do sprzedaży Kraków

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Krakowie (małopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 650 000 złotych. Powierzchnia 75 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 8 667 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + korytarz + balkon. Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Nie bez znaczenia jest też doskonała lokalizacja w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy. Wokół dużo terenów zielonych, sklepy, żłobek, szkoła podstawowa. Do centrum miasta można się dostać w kwadrans. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-226)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
tel. +48 531 462 199