wytworny salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Kraków

Apartament do sprzedaży Kraków

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Krakowie (małopolskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 1 550 000 złotych. Powierzchnia 127 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 12 205 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 4-kondygnacyjnej, zadbanej, odrestaurowanej, neoklasycystycznej kamienicy z 1899 roku. Wystawa okien w kierunku wschód – zachód. Rynek wtórny.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + kuchnia + jadalnia + 2 sypialnie + łazienka z wc + przedpokój. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależna pomieszczenie piwniczne. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono instalację gazową, elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany za pomocą dwufunkcyjnego pieca z zamkniętą komorą spalania.

Nobilitująca lokalizacja 5 minut do Rynku Głównego, w otoczeniu Plant i z widokiem na Teatr Słowackiego zamyka długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Polecam i zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1671)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl
tel. +48 530 492 969