widok z salonu na kuchnię oraz hol w luksusowym apartamencie na sprzedaż Kraków

Apartament do sprzedaży Kraków

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Krakowie (małopolskie). Cena – 460 tys. złotych. Budynek wybudowany w 2008 roku. Wystawa okien na zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny pierwotny. Powierzchnia 51 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 9 020 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się niecodziennym potencjałem – wspólnota wyraziła zgodę na otwarcie i połączenie go z poddaszem, dzięki czemu powierzchnia powiększy się o kolejnym poziom. Osoby zmotoryzowane mogą parkować na ogólnodostępnych miejscach postojowych bądź kupić miejsce postojowe w podziemnym garażu (45 000 zł).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– przedpokój
– salon
– łazienka
– aneks kuchenny
– balkon francuski
– sypialnia.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska.

Na osobną uwagę zasługuje doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców osiedla jest całodobowa ochrona. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-357)

Kontakt:
e-mail: t.nowosiad@wgn.pl