prestiżowy i nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kraków (okolice)

Apartament do sprzedaży Kraków (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 323 000 złotych. Powierzchnia 51,4 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 6 284 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. I piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny. Przedstawione tu wizualizacje prezentują przykładowe aranżacje – luksusowy apartament do sprzedaży jest w stanie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może doskonałą lokalizacją na kameralnym osiedlu, blisko parku, lasu oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Szybko i dogodnie można stąd dojechać do Krakowa, a taka podróż nie powinna zająć dłużej niż 20 minut. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Przyszli właściciele nie muszą również płacić podatku PCC. Miłym akcentem jest także ujęte już w cenie naziemne miejsce postojowe. Zapraszam do kontaktu, na pewno uda znaleźć się dla Państwa mieszkanie spełniające Państwa kryteria.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-902)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
tel. +48 570 927 907