widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kwidzyn

Apartament do sprzedaży Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2018, a także imponująca cena 299 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 35,9 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 329 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją elitarną lokalizacją w prestiżowym i poszukiwanym na rynku apartamentowcu nieopodal pięknego parku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażono w wiele współczesnych rozwiązań, jak np.:
– wejścia USB w gniazdkach elektrycznych
– głośniki zamontowane w sufitach.
Warto podkreślić, że wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest z pewnością przynależna komórka lokatorska w przyziemiu budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: sypialnia + kuchnia + salon + przedpokój + łazienka + garderoba. W razie pytań, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania a także umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4896)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl