reprezentacyjny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kwidzyn

Apartament do sprzedaży Kwidzyn

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2019 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 3 714 zł/mkw., a także położeniem na bezpiecznym parterze, w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 135,26 mkw. Standard deweloperski. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 502 301 złotych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z imponującym ogrodem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie techniczne + spiżarnia + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny
KONDYGNACJA 2: sypialnia + 2 pokoje + komunikacja + łazienka.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonały dla osób ceniących prestiż, swobodę, solidność, przestrzeń i jasne wnętrza. Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są widoki, jakie roztaczają się z jego okien. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowego apartamencie na sprzedaż są nowocześnie zaprojektowane. Długa listę zalet zamyka wyjątkowa lokalizacją z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko centrum.

W razie pytań skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4996)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl