słoneczne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Budynek oddany do użytku został w 2021 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 5 700 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym, trzecim piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 44,23 mkw. Standard deweloperski. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 252 111 złotych.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ubezpieczenie luksusowego apartamentu jest gratis.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring z dostępem do widoku „live”) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Dodatkowo wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wyposażono w gniazda połączone ze zbiorczą anteną SAT i DVBT oraz połączeniem ze światłowodowym Internetem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w podwyższonym standardzie deweloperskim, z dobrze doświetlonym wnętrzem.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również imponującą lokalizacją w ścisłym centrum i w otoczeniu bogatej infrastruktury (ośrodków kultury i rozrywki, sklepów, centrum handlowego, przychodni zdrowia, wyższych uczelni, przedszkoli i szkół). Warto dodać, że na Rynek Starego Miasta można dojść spacerem w mniej niż kwadrans. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Rozprowadzona klimatyzacja. Osoby zmotoryzowane docenią podziemny parking.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12916)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl