przestronny salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 385 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IV piętrze i liczy 77 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 000 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją w 2 minuty od centrum miasta. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– pokój dzienny
– sypialnia
– pokój dziecięcy
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z wc
– taras.
Z okien oraz z tarasu rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta.

Ekskluzywny apartamentu do sprzedaży przeszedł generalny remont, kiedy to wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, zainstalowano dwufunkcyjny piec gazowy, wstawiono antywłamaniowe drzwi, nowe okna dachowe renomowanej marki z roletami zewnętrznymi etc. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1815)

Kontakt:
e-mail: m.nyga@wgn.pl