stylowe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 225 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 41 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 488 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z funkcjonalnym, przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim przemyślanym rozkładem pomieszczeń obejmującym: salon + aneks kuchenny + sypialnię + przedpokój + łazienkę z wc.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Cena sprzedaży luksusowego apartamentu podlega dalszym negocjacjom. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1799)

Kontakt:
e-mail: m.nyga@wgn.pl