widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 980 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 50 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 349 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może odremontowanym wnętrzem i gustownym wykończeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka z wc
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa też malowniczą lokalizacją przy parku. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Szczegółowe informacje w biurze. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1885)

Kontakt:
e-mail: m.nyga@wgn.pl