przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 459 000 zł (4 362 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 105,22 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim klimatycznym, przestronnym i wygodnym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może także atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy oraz otoczeniu niskiej zabudowy. Nieopodal znajdziemy liczne sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola etc. Okolica uchodzi za wyjątkowo bezpieczną, spokojną. Wokół rozległe tereny zielone.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym rodzinom z uczącym się dziećmi. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– balkon
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– spiżarnia.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód nie będą miały problemu z parkowaniem, gdyż przy budynku znajduje się odpowiednia ilość miejsc.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5957)

Kontakt:
e-mail: a.bonifaczuk@wgn.pl