po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 2 350 zł/mkw. oraz położeniem na bezpiecznym parterze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południowy zachód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 100 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 235 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W cenie luksusowego  apartamentu na sprzedaż zawarta jest opłata za wyposażenie kuchni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją elitarną lokalizacją w centrum. na wyciągnięcie ręki wiele sklepów, marketów słynnych marek, obiekty kultu religijnego itp. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń na dwóch poziomach ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży:  balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + 3 sypialnie + pokój dzienny.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj swoje pytania i umów się na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na jej zakup. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3413)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl