kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 300 000 złotych. Powierzchnia 118,39  metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 2 534 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. I piętro w 2-kondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż do własnej aranżacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka.
Duże wrażenie robi znajdujący się w salonie kominek, który oprócz funkcji ozdobnej może również służyć jako alternatywne ogrzewanie pokoju.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży bez wyposażenia. Na uwagę zasługuje na pewno znakomita lokalizacja w centrum miasta. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią liczne miejsca parkingowe obok budynku. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów na prezentację: m.swidzinski@wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5067)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl