przestronne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1968, a także imponująca cena 230 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na III piętrze i liczy 46,3 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 968 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta, blisko szkół, marketów, punktów usługowo-handlowych, galerii handlowych etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do małżeństw z uczącymi się dziećmi, pracujących singli lub jako inwestycja pod wynajem.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– kuchnia
– 3 pokoje
– przedpokój
– łazienka z wc
– balkon typu loggia.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży po kapitalnym remoncie w 2015 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na jego zakup. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1730)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl