komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 320 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IV piętrze i liczy 65 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 923 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przede wszystkim prestiżem, komfortem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc+ przedpokój+ balkon. Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest również jego znakomita lokalizacja. Nieopodal znajdziemy supermarket, sklepy spożywcze, banki, apteki, szkoły, przedszkola. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu obejmuje umeblowaną kuchnię wraz z kuchenką gazową, lodówką, łazienkę, szafę w przedpokoju.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-65)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl