komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Parter w 5-kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia 69,16 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 6 203 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą 3 pokoje. Wystawa okien w kierunku południe – wschód – zachód. Rok budowy – 2019. Rynek wtórny. Cena – 429 000 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przepięknym ogrodem. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Kupujący nie płaci również podatku PCC. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowanie w niezwykle nowoczesnym designie, bardzo funkcjonalne. To znakomita propozycja dla osób ceniących komfort i wysoki poziom życia.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– aneks kuchenny
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– przedpokój.

Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje umeblowanie kuchni wraz ze sprzętem AGD (płyta indukcyjna, piekarnik, okap, zmywarka 60 cm i lodówka) oraz pełne wyposażenie łazienki. Bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom zapewniają antywłamaniowe rolety. Warto zaznaczyć, że wraz z zakupem ekskluzywnego apartamentu istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego pod budynkiem i komórki lokatorskiej. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1683)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl