zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Powierzchnia 78 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 3 782 złotych. Cena – 295 000 złotych. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Nowy właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty 2% podatku PCC. Luksusowy apartament na sprzedaży bezczynszowy.

Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią ujętą w cenie opłatę za miejsce postojowe. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników stoją antywłamaniowe drzwi wejściowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
POZIOM 1: salon + hol + aneks kuchenny + wiatrołap + 2 pokoje + łazienka
POZIOM 2: powierzchnia 20 m2 do własnej aranżacji
POZIOM 3: powierzchnia 18 m2 do własnej aranżacji + 2 balkony.

Gwarantujemy: skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą tego ekskluzywnego apartamentu, obsługę formalno-prawną transakcji. Dodatkowo pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2737)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl