wytworne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Leszno

Apartament do sprzedaży Leszno

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lesznie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 2 931 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 102 mkw. oraz adekwatną do standardu cenę 299 tys. zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją czterech pokoi, a także lokalizacją na trzecim piętrze, w sześciokondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależną piwnicą (6,43 mkw.). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu szkół + przedszkoli + przychodni zdrowia + aptek + banków +  bankomatów + poczty + restauracji + punktów usługowo-handlowych + sklepów etc. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Do Rynku można dojść w 10 – 12 minut. Luksusowy apartament na sprzedaż to korzystna propozycja również jako inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie wyposażony w sprzęty AGD potrzebne do funkcjonowania. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + korytarz + jadalnia + kuchnia + łazienka z wc + garderoba +  2 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartamentu na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowego apartamentu. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. W przypadku zainteresowania ofertą oraz większą ilością zdjęć, również zapraszam do kontaktu mailowego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (018-7)

Kontakt:
e-mail: p.smigielska@wgn.pl