elegancki pokój gościnny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 696 tys. złotych,a także duża powierzchnia 116 mkw. w sześciokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1933 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne piąte piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 tys. zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle elitarnej lokalizacji, w ścisłym centrum. Blisko stąd do wielu ośrodków kultury, wykwintnych restauracji, klubów, pubów. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: hol + łazienka z wc + kuchnia + 2 sypialnie + pomieszczenia/skład + pokój dzienny. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zachwyca swoimi wykończeniami:
– oryginalna sztukateria na sufitach
– duże okna
– dbałość o każdy detal.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu proszę o kontakt mailowy (e-mail: i.retych@wgn.pl). Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-262)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl