wykończony z wyczuciem dobrego smaku luksusowy apartament na sprzedaż Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 448 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2011. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 58 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 490 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany i zaaranżowany przez profesjonalnego architekta wnętrz. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są obszerne, jasne i widne: łazienka + sypialnia + balkon + wc + przedpokój + aneks kuchenny + salon. Rodziny posiadające samochód ucieszą z pewnością liczne miejsca parkingowe (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto swoją doskonałą lokalizacją na terenie strzeżonego osiedla, w otoczeniu rozległych terenów zielonych i parków. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. szkół. sklepów, kościoła itp. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-268)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl