nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 570 000 złotych. Powierzchnia 114,14 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 4 994 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i usytuowany jest na parterze w jednokondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku południowy zachód. Rynek pierwotny. Budynek wybudowany w 2019 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy miejsce parkingowe na posesji a także ogród. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 łazienki + kuchnia + 4 pokoje + salon. Wszystkie pokoje i pomieszczenia zaaranżowane z wyczuciem dobrego gustu. Kolejną zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest na pewno jego prestiżowa lokalizacja na terenie prywatnego, zamkniętego osiedla. Wokół rozległe tereny zielone. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapewniamy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-175)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl