nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 2018, a także imponująca cena 690 580 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o ośmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 47,3 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 14,6 tys. zł/m2. Rynek wtórny. Właścicieli aut z pewnością ucieszy miejsce parkingowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 60 tys. zł).

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa (wideodomofony + monitoring + ochrona), a także wygody (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja + centralna wentylacja). Dużym udogodnieniem jest na pewno możliwość korzystania z bezpłatnej siłowni dla lokatorów. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na zielony dziedziniec.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany dizajnersko według indywidualnego projektu: loggia + łazienka + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również elitarną lokalizacją w centrum, blisko Starego Miasta i pięknego parku. Kilkanaście kilometrów do lotniska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu i złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-418)

Kontakt:
e-mail: a.swirydo@wgn.pl